Eredmények 2010-11 - Iskola Galambok

Tartalomhoz ugrás
Sport

SPORTEREDMÉNYEK  2010/2011

 

2010.09.22. Európai Autómentes Nap Nagykanizsa

 

5-6.o.   Bogdán Árpád             I. hely

            Jakabfi Kata

7-8.o.

            Balogh Valéria IV. hely

Váltó

            Bogdán Roland; Bogdán Zoltán; Jakabfi Viktórtia; ; Mérei Éva Apáti Márk; Apáti János; Jakabfi Emese; Filák Tamara.                       I.hely

 

Atlétika egyéni bajnokság Városkörnyéki döntő

 

III.kcs.

 

60m.

            Apáti Márk                  I. hely

            Suszter Enikő               I. hely

            Farkas Brigitta I. hely

600m.

            Jakabfi Kata                I. hely

            Balogh Szabolcs          I.hely

            Bogdán Árpád             III.hely

            Mérei Éva                    III. hely

Távolugrás

            Balogh Szabolcs          II. hely

Kislabda hajítás

            Mérei Éva                    III. hely

 

4x100m váltó

                        Suszter Enikő               Jakabfi Kata    II. hely

                        Farkas Brigitta Mérei Éva

 

IV. kcs.

 

100m.

            Pelczer Dorina II.hely

            Apáti János                  III.hely

300m.

            Apáti János                  I.hely

 

Súlylökés

            Nagy László                I. hely

4x600m.

            Pelczer Dorina, Jakabfi Emese, Balogh Valéria, Filák Tamara  I.hely

 

 

 

Duatlon B kategória megyei döntő

 

3-4.o.

            Jakabfi Viktória           IV. hely

5-6.o.

            Jakabfi Kata                II. hely

            Mérei Éva                    VI. hely

            Bertók Olivér               VI. hely

            Fiú capat : Bertók Olivér; Apáti Márk; Bogdán Árpád; Bogdán Miklós           III. hely

7-8.o.

            Pelczer Dorina I. hely

            Jakabfi Emese              II. hely

            Filák Tamara               III. hely

            Leány csapat: Pelczer Dorina ;Jakabfi Emese; Filák Tamara; Bogdán Valéria  I. hely

 

Duatlon B Országos Döntő

 

Jakabfi Viktória           14. hely

Jakabfi Kata                15.hely

Bertók Olivér               39.hely

Apáti Márk                  43, hely

Pelczer Dorina 14.hely

Jakabfi Emese              20.hely

Filák Tamara               21.hely

Balogh Valéria

Apáti János

Nagy László

Bartók Natanael

Filák Tamás

 

IV. kcs leány csapat              III. helyezés

„ 2018. 08. 23."
Vissza a tartalomhoz