20190412 - Iskola Galambok

Tartalomhoz ugrás
Események
2019.04.12-én Gyenesdiáson megrendezett Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny Szép Zalában születtem… megyei fordulóján iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek.
Alsó tagozaton:
        Szóló kategóriában: Csike Hanna 4.o. kiemelt arany minősítés
                                         Bogdán Regina 4.o. ezüst minősítés
                                         Gerencsér Gellért 2.o. arany minősítés
                                         Csizmadia Balázs 2.o. arany minősítés
       Kisegyüttes kategóriában:
                                          Galambocskák: kiemelt arany minősítés
                                              Tagjai: Csike Hanna 4.o.
                                                         Bogdán Regina 4.o.
      Énekegyüttes kategóriában:
                                          Tubicák: ezüst minősítés
                                               Tagjai: Szélig Ketrin 1.o.
                                                           Cser Norbert 1.o.
                                                            Szélig Melinda 1. o.
                                                            Kocsis Barbara 1. o.
                                                            Gerencsér Gellért 2.o.
                                                            Csizmadia Balázs 2.o.
                                                             Bogdán Jázmin 2.o.
                                                             Bogdán Bianka 4.o.
                                                             Bogdán Evelin 4. o.
                                                             Kiss Dorottya 3.o.
                                                             Bogdán Laura 3.o.
                                    Galamboki énekegyüttes: arany minősítés
                                         Tagjai: Bertók Izsák 3.o.
                                                      Nikolics Szebasztián 3.o.
                                                      Ruschel Tamás3.o.
                                                      Gerencsér Kamilla 4.o.
                                                      Csike Hanna 4.o.
                                                       Bogdán Regina 4.o.
                                                      Bogdán Emília 4.o.
                                                        Bogdán Evelin 4.o.
                                                     Bogdán Alexandra 4.o.
                                                     Bogdán Annamária 4.o.
Felkészítő: Böjtiné Csöndör Anita
Felső tagozaton:
           Szóló kategóriában:    
                                                          Bogdán Zsolt 6. o. arany minősítés
           Kis együttes kategóriában:     Galamboki leányok ezüst minősítés  
                                                          Tagjai:
                                                          Bogdán Barbara 5. o.
                                                          Bogdán Ramóna 6. o.
                                                          Gerencsér Sára 5. o.
Felkészítő: Vizvári Valéria
„ 2019. 05. 08."
Vissza a tartalomhoz