20190309-Gergely nap - Iskola Galambok

Tartalomhoz ugrás
Események
2019.03.09-én Gyenesdiáson megrendezett Gergely-napi művészeti fesztiválon népdaléneklés kategóriában iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek.
Alsó tagozaton:
        Szóló kategóriában: Csike Hanna 4.o. arany minősítés
                                         Bogdán Regina 4.o. arany minősítés
                                         Gerencsér Gellért 2.o. kiemelt arany minősítés
                                         Csizmadia Balázs 2.o. kiemelt arany minősítés
       Kisegyüttes kategóriában:
                                         Galambocskák: arany minősítés
                                              Tagjai: Csike Hanna 4.o.
                                                          Bogdán Regina 4.o.
      Énekegyüttes kategóriában:
                                         Tubicák: arany minősítés
                                               Tagjai: Szélig Ketrin 1.o.
                                                            Cser Norbert 1.o.
                                                           Gerencsér Gellért 2.o.
                                                             Csizmadia Balázs 2.o.
                                                             Bogdán Jázmin 2.o.
                                                            Bogdán Dorina 2.o.
                                                             Kiss Dorottya 3.o.
                                                             Bogdán Laura 3.o.
                                    Galamboki énekegyüttes: kiemelt arany minősítés
                                         Tagjai: Bertók Izsák 3.o.
                                                      Nikolics Szebasztián 3.o.
                                                      Ruschel Tamás3.o.
                                                     Gerencsér Kamilla 4.o.
                                                      Csike Hanna 4.o.
                                                       Bogdán Regina 4.o.
                                                      Bogdán Evelin 4.o.
                                                       Bogdán Emília 4.o.
                                                        Bogdán Evelin 4.o.
                                                     Bogdán Alexandra 4.o.
                                                     Bogdán Annamária 4.o.
Felkészítő: Böjtiné Csöndör Anita
Felső tagozaton:
         Szóló kategóriában: Kovács Bence 5.o. ARANY minősítés
                                          Beck Janka    7.o. ARANY minősítés
         Kisegyüttes kategóriában: Galamboki leányok  EZÜST minősítés
                                                                Tagjai: Bogdán Barbara 5.o.
                                                                            Gerencsér Sára 5.o.
                                                                            Bogdán Ramóna 6.o.
                                                    Bogdán Amanda-Bogdán Gyöngyi   5.o. ARANY minősítés
          Énekegyüttes kategóriában: Galamboki dalosok   ARANY minősítés
                                                                         Tagjai: Bogdán Barbara 5.o.
                                                                                     Bogdán Amanda 5.o.
                                                                                     Bogdán Gyöngyi 5.o.
                                                                                    Gerencsér Sára 5.o.
                                                                                     Bogdán Ramóna 6.o.
                                                                                     Beck Janka 7.o.
Felkészítőjük: Vizvári Valéria
„ 2019. 05. 08."
Vissza a tartalomhoz