2018.11.10.Zalaszentbalázs - Iskola Galambok

Tartalomhoz ugrás
Események
2018. 11.10-én Zalaszentbalázson megrendezett ,,Szép Zalában születtem" megyei népdaléneklési verseny területi fordulóján, iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek.
Alsó tagozaton:
        Szóló kategóriában: Csike Hanna  4.o.  kiemelt arany minősítés
                                         Bogdán Regina   4.o. kiemelt arany minősítés
                                         Gerencsér Gellért  2.o. arany minősítés
                                         Csizmadia Balázs  2.o arany minősítés
       Kisegyüttes kategóriában:
                                         Gerlice Leányok: ezüst minősítés
                                               Tagjai: Bogdán Jázmin  2.o
                                                           Bogdán Mária  2.o
                                          Galambocskák: arany minősítés
                                                 Tagjai: Csike Hanna 4.o
                                                             Bogdán Regina 4.o
      Énekegyüttes kategóriában:
                                           Tubicák: arany minősítés
                                                   Tagjai: Szélig Ketrin 1.o
                                                               Kocsis Barbara 1.o
                                                               Cser Norbert 1.o
                                                               Gerencsér Gellért 2.o
                                                               Csizmadia Balázs 2.o
                                                                Bogdán Mária 2.o
                                                                Bogdán Jázmin 2.o
                                                                Kiss Dorottya 3.o
                                                                Bogdán Laura 3.o
                                                                Bogdán Evelin 4.o
                                                                Bogdán Bianka 4.o
                                        Galamboki Énekegyüttes: kiemelt arany minősítés
                                                  Tagjai: Bertók Izsák 3.o
                                                              Ruschel Tamás 3.o
                                                              Bogdán Tamás 3.o
                                                              Nikolics Szebasztián 3.o
                                                              Csike Zsombor 4.o
                                                              Csike Hanna 4.o
                                                              Bogdán Regina 4.o
                                                              Bogdán Evelin 4.o
                                                              Bogdán Emília 4.o
                                                              Gerencsér Kamilla 4.o
                                                              Bogdán Mária 4.o

Felkészítőjük: Böjtiné Csöndör Anita
Felső tagozaton:
         Szóló kategóriában: Beck Janka 7.o   ezüst minősítés
                                          Bogdán Zsolt 6.o arany minősítés
   
        Kisegyüttes kategóriában: Galamboki Leányok: arany minősítés
                                                     Tagjai: Gerencsér Sára 5.o
                                                                 Bogdán Barbara 5.o
                                                                 Bogdán Ramóna 5.o
       Énekegyüttes kategóriában: Galamboki Dalosok: ezüst minősítés
                                                       Tagjai: Kovács Bence 5.o
                                                                   Bogdán Zsolt 6.o
                                                                   Gerencsér Sára 5.o
                                                                   Bogdán Barbara 5.o
                                                                   Bogdán Ramóna 6.o
                                                                   Nikolics Amanda 6.o
  Felkészítőjük: Vizvári Valéria    
„ 2019. 05. 08."
Vissza a tartalomhoz